top of page

/hakkımızda

Yerce Fotoğrafçılık

 

   "En Güzel Anılarınızın Şahidi Olmaktan Gurur Duyuyoruz."

 

   Fotoğrafçılık sektörüne 1937 yılından beri hizmet veren firmamız,bir çok ilklere imza attığı tarihçesiyle her geçen gün kendini yenileyerek,siz değerli müşterilerimize en doğru ve en kaliteli hizmeti vermeyi kendine başlıca ilke olarak edinmiştir.

 

  YERCE; renkli fotoğrafa geçişin başladığı 80´li yıllarda,devlet teşviki ile ithal ettiği baskı makinalarıyla Türkiye´de ilk renkli fotoğraf basımlarını yaparak bir çığır açmakla birlikte,o yıllarda açtığı Alanya,Fethiye ve Bandırma şubeleriyle hizmet vererek fotoğraf sektörünü turizm sektörüyle tanıştırmıştır.

 

   90´lı yıllardan itibaren düğün fotoğrafçılığı,katalog ve reklam fotoğrafçılığı dallarında uzmanlaşmaya giden Yerce; prodüksiyon alanında da iddialı projelere imza atmıştır.

 

  Özel günlerinizin ve önemli anılarınızın,yapılacak detaylı ve titiz çalışmalarla en kalıcı hale gelebilmesi ve de sonraki nesillere aktarılabilmesi için,Yerce ailesinin özel proje ekipleri bulunmaktadır.Yerce Köşk; düğün,özel gün ve davetlerinizin fotoğraf,albüm ve prodüksiyon hizmetleri için çalışmalar yürütürken,Yerce İstanbul şubemiz; özel reklam ve moda çekimleri ve de organizasyon çekimleri alanlarında proje çalışmaları gerçekleştirmektedir.

 

  Dört kuşaktır fotoğrafçılık hizmeti veren Yerce,kurumsal kimliğinin yanı sıra bir çok kişi ve kuruluşa fotoğrafçılık alanında eğitim vermiş olmaktan manevi bir gurur duymaktadır.

 

  1937´de Manisa Soma'da başlayan;Balıkesir merkez,Köşk binamız ve İstanbul şubemiz ile devam eden fotoğraf yolcluğumuza sizin güzel anılarınızın karelerini ve görüntülerini katmaktan dolayı mutluluk ve onur duyuyoruz.Sizin taleplerinizle ve memnuniyetinizle büyüyen YERCE ailesi olarak yeni projelerimizi sizinle buluşturmaya devam edeceğiz...

 

 

Yerce | Köşk

 

2008 yılında, anıtlar kuruluna bağlı ve orjinaline sadık kalınarak 2 sene süren restorasyonun sonucundaYerce Köşk, siz değerli müşterilerimizin hizmetine açılmıştır.

 

2 hol, 6 oda ve 65 m²lik fotoğraf çekilmeye özel olarak peyzajlanmış bahçesi bulunan köşkümüzün, her odasında farklı tasarımlar ile konseptler yaratılmıştır. Hayatınızın en özel anlarını ölümsüz kılacağımız ve kendinizi farklı hissedeceğiniz bir hizmet anlayışı ile, albüm çalışmaları ve isteğe bağlı olarak doğa çekimlerimizle, Yerce Köşk kapılarını siz değerli müşterilerimize açıyor. 

 

Yerce | Cihangir

 

2013 yılında reklam fotoğrafı ve prodüksiyon alaninda hizmete giren İstanbul şubemiz...

bottom of page